15:14, 21 червня 2024 року

Guestbook
Search
Friend site
From the collections

We are interest in your opinion

Photography

.: History :: Sokal :: Сокальчане::

 Багато води пропливло повз сокальські береги річкою Західний Буг з того часу, коли у Сокалі було зроблено першу фотографію. У сьогоднішній ХХІ вік їх мабуть сотні тисяч про місто. Та ніяка не привертає такої уваги, як чорно-біла фотографія про Старий Сокаль.

Історичну вартість, як правило, мають фотографії із сімейних альбомів сокальчан. Тут досить часто можна побачити архітектурні спорудження міста. Серед них є зображення, яким немає ціни, так як на них увіковічнені споруди, що були стерті з лиця землі тим чи іншим політичним режимом, який так часто мінявся у Сокалі.

У цьому розділі "Філосокаль" пропонується переглянути також і фотографії зроблені солдатами різних армій. На перший погляд тяжко сказати, що це фотографії із Сокаля, так як на них відсутня відома сокальська архітектура. Та з військової кореспонденції дізнаємось, що коли над Сокалем не літали кулі, замучені у боях люди знаходили силу усміхнутись до об`єктиву і передати вітання своїм рідним з Сокальських земель.

Фотомистецтво у Сокалі було розвинуто із початком фотографії. Про це свідчать і фотографії сокальчан зроблені у різних фотостудіях міста.